23 Nisan Mah, Mithat Paşa Cad, Ofis Gökçadır Plaza, Kat:8, No:35
Close
Nilüfer/Bursa 23 Nisan Mah, Mithat Paşa Cad, Ofis Gökçadır Plaza, Kat:8, No:35
0224 503 60 13

HAKKIMIZDA

Smart Office Gayrimenkul olarak gayrimenkul sektöründe edindiğimiz kıymetli tecrübelerle, kaliteye olan bağlılığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçları karşısında gösterdiğimiz insan odaklı problem çözme becerimizle gayrimenkul varlıklarına odaklanıyoruz. Hem ulusal, hem de uluslararası alanda dünyanın her köşesinde, her türlü gayrimenkul yatırımının satışı, satın alınması ve kiralanması süreçlerinde size özel stratejiler geliştiriyor ve detaylı pazar bilgimiz sayesinde çağdaş, yenilikçi pazarlama metotları kullanarak müşterilerimizin gayrimenkul yatırımlarına yön veriyor, menfaatlerini korumaya yönelik tavsiyelerde bulunuyoruz. Gayrimenkul sektörünün kurumsal ve markalaşma düzeyinde etik kurallara uyarak daha da büyüyeceğine inanıyoruz. Emlak Yasa Tasarısı ve yürürlükteki Tüketici Yasaları, belirli bir marka altında etik, sistematik ve profesyonel bir yaklaşım mecburiyeti getirecektir. Bu gelişmeye şimdiden yatırım yapmayı önemli buluyoruz.

MİSYONUMUZ Gayrimenkul sektöründe tüm müşterilerimize, yatırımcılarımız, iş ortaklarımıza fark, fayda ve fırsat yaratmak.

VİZYONUMUZ Yarattığımız fark, fayda ve fırsatlarla gayrimenkul ile ilgili her konuda sizlerin aradığı ve önerdiği tek marka olmak.

Telefon: 0224 503 60 13
23 Nisan Mah, Mithat Paşa Cad, Ofis Gökçadır Plaza, Kat:8, No:35
Nilüfer/Bursa